Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Aktualizacja produkcji gry KURSK. Wstępna data premiery gry oraz najświeższe materiały graficzne z gry ujawnione!

prasa

Aktualizacja produkcji gry KURSK. Wstępna data premiery gry oraz najświeższe materiały graficzne z gry ujawnione!

(KATOWICE, Polska | 8 grudnia 2016) Informacja prasowa: Studio Jujubee S.A ma zaszczyt ogłosić, iż gra KURSK gra zostanie wydana w drugiej połowie 2017 roku! Wraz z ogłoszeniem daty wydania, zespół odpowiedzialny za produkcję postanowił ujawnić kilka obrazków z pierwszej lokacji w grze - z luksusowego hotelu w Moskwie, w którym gracz rozpocznie swoją przygodę, by potem udać się do Widiajewa - miasta, w którym stacjonował okręt K-141 Kursk. Dodatkowe materiały graficzne przedstawiają jeden z modeli postaci marynarza, który zostanie wykorzystany przy produkcji.


"Przy okazji prezentacji grywalnego dema gry KURSK podczas różnych imprez targowych (Gamescom, Poznań Game Arena, czy Warsaw Games Week), wskazywaliśmy na fakt, że okręt podwodny nie będzie jedynym miejscem, w którym odbywać się ma akcja gry. Wraz z postępem prac zdecydowaliśmy się uchylić rąbek tajemnicy i pokazać jak jedno z najważniejszych miejsc w grze będzie wyglądać. Luksusowy pokój hotelowy w Moskwie będzie punktem startowym dla naszej misji. Wykorzystaliśmy wiele odniesień, aby pokazać wysoki splendor i przepych wnętrza pokoju hotelowego, z wieloma złotymi dodatkami, elegancką pościelą, filarami i oczywiście niesamowitym widokiem z okien. Warto tutaj dodać, że wiele z widocznych obiektów będzie interaktywnych. Dla przykładu gracz może korzystać z widocznych na zrzutach ekranu laptopa i telewizora. Choć prace nad tą lokacją jeszcze trwają, to chcieliśmy pochwalić się w jakim kierunku zmierzamy od strony jakościowej." - powiedział Michał Stępień, Prezes Zarządu Jujubee S.A.


Oprócz screenshotów z wnętrza pokoju hotelowego,zespół pracujący nad grą, postanowił również pochwalić się kilkoma modelami twarzy i ciała jednego z marynarzy, by  pokazać, jak daleko od wcześniejszej wersji dema postępują prace nad postaciami. Warto tutaj dodać, że interakcje i rozmowy z marynarzami będą mieć olbrzymi wpływ na rozgrywkę.


"Przedstawione przez nas dziś materiały nie są ostateczne, bo cały czas wszystko szlifujemy i dopieszczamy, by prezentowało sobą jak najwyższą jakość. Chcemy by wydarzenia w grze były jak najbardziej wiarygodne, a na to wpływ ma także oprawa graficzna. W samym KURSKU zaś na graczy czeka naprawdę wiele niespodzianek, ale o tym będzie można się przekonać już w przyszłym roku" - powiedział Prezes Zarządu Jujubee S.A.

 

Link do materiałów graficznych: http://bit.ly/2gQDmaz


KURSK


KURSK będzie pierwszą, pełnoprawną grą paradokumentalną w historii. Tytuł będzie się koncentrował na tragedii rosyjskiego atomowego okrętu podwodnego, który zatonął na morzu Barentsa w sierpniu 2000 roku. Fabuła gry będzie w większości oparta na faktach, dzięki czemu gracze zyskają możliwość bardziej szczegółowego zapoznania się z dramatyczną historią okrętu oraz przeżycia ekscytującej przygody.


“KURSK będzie tytułem skierowanym do dojrzałego gracza oczekującego nietuzinkowej i ambitnej rozrywki, w której szczególny nacisk zostanie położony na fabułę i sposób prowadzenia akcji. Będzie to tytuł w którym gra jest narzędziem do opowiedzenia historii, a nie historia pretekstem do wprowadzenia mechanik gry. Nie chcemy tutaj iść na żadne kompromisy, dlatego też KURSK będzie produkcją, którą ciężko wpisać w konkretne ramy gatunkowe" - powiedział Michał Stępień, Prezes Zarządu Jujubee S.A. 


O Jujubee:


Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Mac i PC. Jujubee S.A. jest spółką notowaną na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.


By dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+ oraz na Twitterze!