Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Astragon Entertainment publikuje zwiastun "Truck Simulator America" - twórcą Jujubee S.A.!

prasa

Astragon Entertainment publikuje zwiastun "Truck Simulator America" - twórcą Jujubee S.A.!

(KATOWICE, Polska | 5 Lipca, 2018) Informacja prasowa: Jujubee S.A ma zaszczyt ogłosić iż w dniu 5 Lipca 2018 został opublikowany zwiastun “Truck Simulator America” - nowej gry mobilnej, której twórcą jest Jujubee, a producentem Astragon Entertainment!

 
Jujubee poinformowało o opublikowanym w dniu dzisiejszym w sieci zwiastunie gry na platformy iOS i Android. Truck Simulator America to kolejny już symulator tworzony na zlecenie niemieckiego wydawcy. Tytuł produkowany przez katowickie studio powinien ukazać się jeszcze w 2018 roku.

 
Astragon Entertainment oraz Jujubee zapraszają także zainteresowanych graczy do wzięcia udziału w zamkniętych beta-testach Truck Simulator America pomiędzy 6 a 12 sierpnia 2018 roku. Potencjalnych kandydatów do testów zapraszamy do aplikowania najpóźniej do 1 sierpnia pod linkiem 
https://www.trucksimulatoramerica.com/index.html#betastart.

 
Warto odnotować, że Jujubee uruchomiło także kilka dni temu przedsprzedaż swojego flagowego tytułu przygodowo-dokumentalnego KURSK. Gra ukaże się na platformie PC już 11 października. Grę KURSK w przedsprzedaży można już zakupić w oficjalnym sklepie Jujubee (klucz Steam) pod adresem http://preorderkursk.com. Możliwość zakupienia produkcji w przedsprzedaży w innych sklepach cyfrowych również pojawi się przed premierą tytułu.

 
Istnieje także możliwość dodania KURSKA do listy życzeń na platformie Steam pod adresem: https://store.steampowered.com/app/860620.

 
Więcej informacji:

Website: https://www.trucksimulatoramerica.com
Facebook: https://www.facebook.com/TruckSimulatorAmerica
Twitter:  https://twitter.com/TruckSimulation

 
Reveal Teaser:
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=4egHbFv6kfQ
 

O Jujubee:
Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim
koncie takie tytuły jak „FLASHOUT 3D”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”,
strategię czasu rzeczywistego „Realpolitiks” czy nadchodzącą grę przygodowo-dokumentalną „KURSK”. Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB).
 
Aby dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną
stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+,
Instagramie oraz na Twitterze!