Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Blog-reaktywacja

aktualności

Blog-reaktywacja

Pora na reaktywację naszego bloga, którego od jakiegoś czasu nie aktualizowaliśmy. Ale powody były dość istotne - mieliśmy ręce pełne roboty i praca przez ten czas poszła mocno do przodu. Nie ma co ukrywać, tworzenie kilku tytułów naraz jest wyzwaniem, ale tym bardziej cieszymy się, że już w przyszłym tygodniu jeden z nich najpewniej ogłosimy - mamy nadzieję, że będzie to informacja równie ekscytująca dla Was, co dla nas.

 

 

Warto tutaj dodać, że zaledwie wczoraj premierę miała gra "Suspect in Sight! Anniversary Edition". Jest to odświeżona wersja naszego pierwszego tytułu i jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że w końcu, rok po premierze oryginału na iOS, mogliśmy wydać jeszcze bardziej rozbudowaną i dopracowaną grę na platformę Android. Zajeło to trochę czasu, ale jesteśmy przekonani, że docenicie wysiłek włożony w realizację tego projektu. Tym bardziej, że jest to wersja naprawdę kompletna i przepełniona masą atrakcji - 3 miasta, 30 misji i wiele elementów do odblokowania - to wszystko powinno zapewnić Wam dziesiątki godzin wyśmienitej zabawy.

 

 

Obecnie koncentrujemy się przede wszystkim na przygotowaniach do targów Gamescom. Jest to największa tego typu impreza w Europie, a biorąc pod uwagę liczbę odwiedzających największa wręcz na świecie. I jesteśmy bardzo podekscytowani, że nasza firma będzie jednym z wystawców i że będziemy mogli szerszej publiczności zaprezentować nasze produkty. Odwiedzający będą mogli nie tylko zapoznać się z wczesnymi wersjami naszych nowych gier, ale także otrzymają atrakcyjne gadżety. Jeżeli planujecie zawietać na Gamescom w tym roku, to koniecznie zahaczcie o nasze stoisko (Hala: 4.2, Stoisko: A013B).

 


 

Jeżeli natomiast nie będziecie w Kolonii, to pamiętajcie o śledzeniu naszego profilu na Facebooku, gdzie z pewnością znajdziecie sporo informacji na temat imprezy.