Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - FLASHOUT 2 vs. FLASHOUT 3D - zmiany w Trybie Kariery

aktualności

FLASHOUT 2 vs. FLASHOUT 3D - zmiany w Trybie Kariery

Autor: Michał Stępień | 31 października 2013 r.

Kto chce zostać najlepszym kierowcą futurystycznych poduszkowców na świecie? Mamy nadzieję, że choćby Ty! Ale, że żyjemy w 2013 roku, a nie w 2392, jedyną szansą na spełnienie tych marzeń i na zostanie superbohaterem w tej dziedzinie jest zrealizowanie tych ambicji w grze wideo - konkretnie we FLASHOUCIE 2;).Jak zapewne wiecie, druga część naszych dynamicznych wyścigów jest wciąż w produkcji i bardzo zależy nam na tym, aby ta gra była lepsza od poprzedniczki w każdym możliwym aspekcie. Co za tym idzie fizyka jest znacznie bardziej zaawansowana, model lotu został napisany od nowa, oprawa graficzna jest zdecydowanie lepsza, muzyka jeszcze bardziej wpadająca w ucho, ale przede wszystkim gra jest dużo bardziej wciągająca. To wszystko zaś jest polane pysznym sosem w postaci trybu gry wieloosobowej przez internet.

 

Pomimo tego, że FLASHOUT 2 jest wyścigową grą zręcznościową, chcieliśmy sięgnąć nieco głębiej i sądzimy, że tego typu produkcje są znacznie ciekawsze, gdy kryje się w nich jakaś historia. Nie inaczej będzie w przypadku FLASHOUTA 2, w którym wcielicie się w początkującego kierowcę, którego największym marzeniem jest zostanie najszybszym zawodnikiem na naszej planecie. W Trybie Kariery w pierwszej części mieliśmy do czynienia z Globalnym Rankingiem i jednym z naszych celów było trafienie na 1 miejsce wśród kierowców wyścigowych. Ale brakowało fabuły, która może w tego typu grach nie jest niezbędna, ale na pewno może być dodatkowym smaczkiem.Chcieliśmy zrobić krok do przodu, dlatego w nowej odsłonie pojawią się zalążki historii i walczyć będziemy przeciwko 10 innym kierowcom, którzy będą pełnić rolę "bossów". Co za tym idzie wzrośnie także liczba lig - aż do 10, a skoro wzrośnie liczba lig, to także i liczba samych torów, po których przyjdzie się nam ścigać. Jakby tego było mało, to każda liga składać się będzie z różnych rodzajów wyścigów, wymagających zupełnie innego podejścia taktycznego. Dojdą zatem tryby Destrukcji czy Eliminacji (o których więcej informacji wkrótce), pojawi się także tryb Versus, w którym naszym zadaniem będzie pokonanie tylko jednego zawodnika - właśnie wspomnianego "bossa". Dopiero gdy go pokonamy, uda się nam awansować w Rankingu Globalnym. Jesteśmy przekonani, że wprowadzone zmiany jeszcze bardziej uatrakcyjnią Tryb Kariery.Planujemy zakończyć produkcję FLASHOUTA 2 w grudniu 2013 roku, więc jest spora szansa, że już wkrótce będziecie mogli się sami przekonać jakie zmiany dla Was przygotowujemy!