Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - FLASHOUT 3D, futurystyczna gra wyścigowa ze studia Jujubee, już w polskim App Store!

prasa

FLASHOUT 3D, futurystyczna gra wyścigowa ze studia Jujubee, już w polskim App Store!

(Katowice, Polska, 29 listopada 2012) Informacja prasowa: FLASHOUT 3D, futurystyczna gra wyścigowa ze studia Jujubee, już w polskim App Store!


FLASHOUT 3D z katowickiego studia Jujubee, najszybsza i najbardziej wyczekiwana gra o futurystycznych wyścigach na platformę iOS w historii, jest już w polskim App Store! Tytuł jest oferowany w promocyjnej cenie 1.79€!


FLASHOUT 3D, to tytuł inspirowany takimi klasykami jak F-Zero czy seria WipEout. Mamy tutaj więc do czynienia z futurystycznymi wyścigami o zniewalającej grafice, świetnych efektach wizualnych, z genialną muzyką elektroniczną (stworzoną przez znanych polskich demoscenowców) i przepełnionymi akcją wyścigami. Podczas zabawy gracz kontroluje niewiarygodnie szybkie statki powietrzne zachowujące się jak poduszkowce, które z olbrzymią prędkością poruszają się nad torami ulokowanymi w takich krajach jak Polska, USA, Chiny czy Anglia. Ponadto gra posiada unikalną technologię dzięki której efekty graficzne dostosowują się do rytmu muzyki. Aby osiągnąć zwycięstwo w wyścigu, gracz może korzystać z broni, bonusów i skrótów ukrytych na trasach, dostępne są także ulepszenia do posiadanych pojazdów.


Produkcja oferuje także przystępny system sterowania. Gracze mogą kontrolować swój pojazd za pomocą akcelerometru, bądź wirtualnego joysticka. Wszelkie pozostałe działania, typu strzelanie z rakiet, bądź aktywowanie dopalacza, dostępne są z poziomu wirtualnych przycisków.


“Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że udało się nam stworzyć rozpoznawalną produkcję, która już teraz spotyka się z bardzo pochlebnym odbiorem ze strony graczy i zagranicznej prasy”, powiedział Michał Stepień, Prezes Zarządu Jujubee S.A. “Ale tak udana premiera, to przede wszystkim zasługa naszych pracowników, którzy włożyli sporo zaangażowania i pasji w tworzenie FLASHOUTA 3D, co z pewnością widać obcując z nasza grą. Nie powiedzieliśmy jednak ostatniego słowa i najbliższe darmowe aktualizacje powinny jeszcze bardziej uatrakcyjnić tę produkcję.”


Jujubee poinformowało także, że gra w wersji na urządzenia z systemem Android ukaże się w grudniu, zaś wersja na komputery Mac i PC w pierwszym kwartale 2013 roku.


Przydatne linki:


O Jujubee:

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED (Wiedźmin 2), Traveller’s Tales (LEGO Indiana Jones, LEGO Batman) oraz Infinite Dreams (Let’s Create! Pottery, Jelly Defense) – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac i PC.