Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Ogłoszenie przedsprzedaży gry KURSK w sklepach cyfrowych.

prasa

Ogłoszenie przedsprzedaży gry KURSK w sklepach cyfrowych.

(Katowice, Polska | 1 Lipca 2018) Informacja prasowa: Jujubee S.A ma zaszczyt ogłosić rozpoczęcie przedsprzedaży gry KURSK, która ukaże się na rynku już w dniu 11 października na platformach PC/Mac oraz w pierwszej połowie 2019 roku (wraz z integralnym dodatkiem fabularnym “Kengir”) na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wydawcą wersji cyfrowej na platformach PC i Mac będzie Jujubee. Rozpoczęła się również przedsprzedaż tytułu na platformę PC.
 

 

 
KURSK pojawi się w sklepach cyfrowych w dwóch wersjach - standardowej, zawierającej grę, zestaw tapet, unikatowy artbook w formie PDF do pobrania oraz soundtrack, jak i w wersji  kolekcjonerskiej, w której poza zawartością wymienioną w wersji standardowej, kupujący otrzymają nadchodzące DLC “Kengir”, grę planszową “KURSK: The Board Game” do samodzielnego wydruku, a także nowelkę “O.R.P.” w formie ebooka. 

 
 
Grę w przedsprzedaży można już zakupić w oficjalnym sklepie Jujubee (klucz Steam) pod adresem http://preorderkursk.com. Możliwość zakupienia gry w przedsprzedaży w innych sklepach cyfrowych także pojawi się przed premierą tytułu.

 
 
Cena podstawowa wersji standardowej to 29,99€ (129.99 PLN) zaś edycji kolekcjonerskiej 39,99€ (159.99 PLN). Tylko w oficjalnym sklepie Jujubee istnieje możliwość zakupienia gry w przedsprzedaży po promocyjnej cenie (-20%), która w przypadku wersji standardowej wynosi 99.99 PLN i 129.99 PLN w wersji kolekcjonerskiej.

 
 
Istnieje także możliwość dodania gry do listy życzeń na platformie Steam pod adresem: https://store.steampowered.com/app/860620.

 
 
KURSK to inspirowana faktami pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. W tytule wcielasz się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego K-141 Kursk. Twoim zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych „Szkwał”. Podczas realizowania swojej misji stajesz się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem.


 
Informacje o grze:
 
Platforma: PC Windows, Mac OS, PlayStation 4, Xbox One
Wydawca: Jujubee S.A.
Developer: Jujubee S.A
Data wydania: 11 października 2018 (PC/Mac), pierwsza połowa 2019 roku (PlayStation 4/Xbox One).
 

Linki:
 
Gameplay Trailer:

YouTube: https://youtu.be/58US71Idr9o
Vimeo: https://vimeo.com/266890134
 

Reveal Teaser:

YouTube: https://youtu.be/Au4_3ZwQy2g
Vimeo: https://vimeo.com/128365339


O Jujubee:
 
Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Mac i PC. Jujubee S.A. jest spółką notowaną na rynku New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
 
By dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+ oraz na Twitterze!