Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Jujubee koncentruje się na DARK MOON, nowy dev blog!

prasa

Jujubee koncentruje się na DARK MOON, nowy dev blog!

Katowice, 16 lipca 2021 - Jujubee koncentruje się na DARK MOON, nowy dev blog!
 

Dark Moon to połączenie gry strategicznej i survivalowej, w której aby przetrwać musisz unikać żarzących promieni Słońca. Zbieraj zasoby, ulepszaj swoją mobilną bazę, podejmuj trudne moralne decyzje, ale co najważniejsze - nie idź w stronę światła!

 

Od czasu zapowiedzenia DARK MOON w grudniu 2019 roku, Jujubee miało ręce pełne pracy. Na rynku pojawiły się takie produkcje z katowickiego studia jak gra Deep Diving Adventures na PC i  konsolę Nintendo Switch, czy gry strategiczne COVID: The Outbreak (PC i konsole) i Realpolitiks II (PC/Mac). W końcu jednak developer potwierdza, że prace nad oczekiwanym DARK MOON idą pełną parą i twórcy opublikowali w nowym dev blogu na platformie Steam świeże materiały produkcyjne.

 

W najnowszym wpisie na blogu możecie się między innymi dowiedzieć nieco więcej o charakterystycznych pająkach, które w grze pełnią niezmiernie istotną rolę - są w rzeczywistości mobilnymi bazami, na których gracz buduje wszelkiej maści konstrukcje, które pomogą mu w przetrwaniu kosmicznego kataklizmu. Nowego dev bloga możecie przeczytać na platformie Steam, nie zapomnijcie dodać gry do Waszej listy życzeń:
 

 

DARK MOON NA STEAM:
https://store.steampowered.com/app/1105330/Dark_Moon/


DARK MOON ZWIASTUN WIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=o-25KVaVAhI

 

 

O DARK MOON:

Dark Moon to połączenie gry strategicznej i survivalowej, w której czas działa przeciwko tobie. Po tym jak elektronika na Księżycu została zniszczona, musisz przemierzyć księżycowe tereny i spróbować nawiązać łączność z Ziemią, zarządzając przy tym swoimi ludźmi i zasobami. Nigdy nie będziesz pewny, co może cię spotkać na drodze, dlatego bądź przygotowany na podejmowanie kluczowych decyzji jak i życie z ich konsekwencjami. Cokolwiek robisz - nie idź w stronę światła!

Jako członek Rady Inżynierskiej wysłanej przez Moon Shell, twoim zadaniem było nadzorowanie budowy nowo opracowanego systemu wydobywczego na Księżycu. Ten z pozoru prosty cel zmienił się dramatycznie, gdy potężna burza słoneczna uderzyła w Ziemię, niszcząc za sobą całą elektronikę. Niedługo potem stajesz się świadkiem niszczycielskiego ciepła Słońca, gdy główny przekaźnik komunikacyjny Księżyca wpada do światła. Jesteś sam, a teraz wszystko w zasięgu Słońca znika w ciągu kilku sekund. Światło jest twoim wrogiem, a ciemność twoim zbawieniem.
 
O Jujubee:

Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim koncie takie tytuły jak „FLASHOUT 3D”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”, strategie czasu rzeczywistego „Realpolitiks” i "Realpolitiks II", symulator „Truck Simulation 19”, grę przygodowo-dokumentalną „KURSK”, „Deep Diving Simulator” oraz nadchodzący „Dark Moon”. Jujubee jest także wydawcą gry strategicznej "Punk Wars". Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB). Do grupy kapitałowej Jujubee należy studio Strategy Forge S.A. zajmujące się produkcją gier strategicznych.