Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Jujubee na targach Poznań Game Arena i konferencji Game Industry Conference!

aktualności

Jujubee na targach Poznań Game Arena i konferencji Game Industry Conference!

W dniach 16-18 października w Poznaniu odbyły się targi Poznań Game Arena (PGA), największa tego typu impreza w naszym kraju. W tym roku udało się pobić kolejny rekord i prawie 70.000 zwiedzających mogło się zapoznać z nowościami na rynku gier jak i z najnowszym sprzętem do grania. Nie zabrakło także konkursów cosplay'owych czy światowych turniejów, gdyż gry esportowe cieszą się w Polsce olbrzymim powodzeniem.

 

 

Integralną częścią PGA jest także konferencja Game Industry Conference (GIC), której sponsorem było Jujubee. Była to już ósma edycja tego wydarzenia, w trakcie którego eksperci reprezentujący najważniejsze firmy z branży dzielili się swoją wiedzą podczas szeregu interesujących paneli dyskusyjnych i wykładów. Jeden z nich poprowadził Michał Stępień, Prezes Zarządu Jujubee.

 

 

Wśród wykładowców znaleźć można było osoby z takich krajów jak Niemcy, Francja, Norwegia czy Szwecja, co za tym idzie znaczna część wykładów prowadzona była po angielsku.

 

Studio Jujubee, z racji na rolę sponsora, było mocno reprezentowane na targach i na naszym stoisku promowaliśmy gry nad którymi obecnie pracujemy, czyli KURSK i Realpolitiks. Zainteresowanie tymi produkcjami było spore i przy okazji imprezy udało się nawiązać wiele perspektywicznych kontaktów.

 

 

Bez wątpienia PGA (i towarzysząca imprezie konferencja GIC), to jedno z najważniejszych tego typy wydarzeń w regionie, więc warto Poznań co roku odwiedzać, zwłaszcza, że to bardzo ładne miasto. Tym samym na następnej edycji również i nas nie zabraknie!