Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Jujubee S.A. publikuje nowy zwiastun z rozgrywki promujący zbliżającą się premierę flagowego tytułu - “KURSK”.

prasa

Jujubee S.A. publikuje nowy zwiastun z rozgrywki promujący zbliżającą się premierę flagowego tytułu - “KURSK”.

(KATOWICE, Polska | 18 Sierpnia, 2018) Informacja prasowa: Jujubee S.A ma zaszczyt ogłosić iż w dniu 18 sierpnia 2018 został opublikowany zwiastun z rozgrywki z nadchodzącej wielkimi krokami gry przygodowo-dokumentalnej “KURSK”.W dniu dzisiejszym Jujubee opublikowało nowy zwiastun zapowiadający grę KURSK. Co warte podkreślenia wszystkie materiały wideo pochodzą bezpośrednio z gry. Tym samym prezentuje on aktualny poziom jakościowy produkcji, a warto przy tym odnotować, że cały zespół odpowiedzialny za ten historyczny tytuł będzie nanosił dalsze szlify aż do dnia oficjalnej premiery.

 
Jujubee poinformowało o opublikowanym  w sieci zwiastunie gry zawierającym fragmenty z rozgrywki. Premiera tytułu jest zapowiedziana na 11 października 2018.

 
Materiał wideo ukazuje zarówno momenty przed, jak i po katastrofie okrętu i jest dostępny w rozdzielczości QHD w 60 klatkach.

 
Z twórcami “KURSKA” będzie można się spotkać na targach Gamescom w Kolonii w dniach od 21 do 23 sierpnia (Hala 2.2, Stoisko D-055).

 
Warto odnotować, że Jujubee uruchomiło także przedsprzedaż swojego flagowego tytułu przygodowo-dokumentalnego KURSK. Grę KURSK w przedsprzedaży można już zakupić w oficjalnym sklepie Jujubee (klucz Steam) pod adresem http://preorderkursk.com oraz na Humble Store. Możliwość zakupienia produkcji w przedsprzedaży w innych sklepach cyfrowych również pojawi się przed premierą tytułu.

 
Istnieje także możliwość dodania KURSKA do listy życzeń na platformie Steam pod adresem: https://store.steampowered.com/app/860620


NOWY ZWIASTUN KURSKA:

 
● YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=13t39gxtIv8
● Vimeo: : https://vimeo.com/285651252

 
O GRZE:

 
KURSK to pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. Tytuł będzie się koncentrował na tragedii rosyjskiego atomowego okrętu podwodnego K-141 Kursk, który zatonął na morzu Barentsa w sierpniu 2000 roku. Fabuła gry będzie w większości oparta na faktach, dzięki czemu gracze staną się świadkami dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem.
Tytuł zmierza na platformy PC, Mac, PlayStation 4 i Xbox One.
Więcej informacji o grze na stronie http://KURSKTHEGAME.COM.


 O Jujubee:

 
Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim
koncie takie tytuły jak „FLASHOUT 3D”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”,
strategię czasu rzeczywistego „Realpolitiks” czy nadchodzącą grę przygodowo-dokumentalną „KURSK”. Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB).
 
Aby dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną
stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+,
Instagramie oraz na Twitterze!