Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Jujubee S.A. sponsorem i uczestnikiem konferencji Digital Dragons 2017 w Krakowie!

prasa

Jujubee S.A. sponsorem i uczestnikiem konferencji Digital Dragons 2017 w Krakowie!

(Katowice, Polska | 19 maja, 2017) Informacja prasowa: Jujubee S.A. po raz kolejny będzie jednym ze sponsorów i uczestników konferencji Digital Dragons! Spółka pojawi się na imprezie celem promowania obecnych oraz nadchodzących produkcji. 
 

Konferencja Digital Dragons odbędzie się tym razem w zupełnie nowym miejscu, a mianowicie w ICE Kraków Congress Centre, gdzie na dwóch poziomach twórcy gier wydawcy i media growe, będą mieli szansę spotkać się i wymienić wiedzą oraz doświadczeniami!
 

Z przedstawicielami naszego studia będzie można bezpośrednio porozmawiać o postępach produkcji przy grze KURSK oraz o wydanej niedawno strategii czasu rzeczywistego Realpolitiks (która powstaje obecnie także w wersji na urządzenia mobilne), czy wydanego w zeszłym roku mobilnego symulatora: Take Off - The Flight Simulator.
 

Stoisko Jujubee S.A będzie zlokalizowane na poziomie pierwszym, pod numerem 4.
 

To doskonała okazja, by móc spotkać się ponownie, odświeżyć znajomości, kontakty i w luźnej atmosferze wymienić wiedzę, komentarze i informacje :)

Prosimy o kontakt jeżeli interesuje Was bezpośrednie spotkanie z nami:). Serdecznie zapraszamy!
 

O Jujubee:
 

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Mac i PC. Jujubee S.A. jest spółką notowaną na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+ oraz na Twitterze!