Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Jujubee S.A. ujawnia dwa tytuły będące w produkcji na platformy iOS, Android, Mac i PC!

prasa

Jujubee S.A. ujawnia dwa tytuły będące w produkcji na platformy iOS, Android, Mac i PC!

Katowice, 16 marca 2012 – Jujubee S.A. ujawnia dwa tytuły będące w produkcji na platformy iOS, Android, Mac i PC!


Firma Jujubee z Katowic ujawniła dziś dwa tytuły będące w produkcji na platformy iOS i Android. Dodatkowo obie gry zostaną także wydane na komputery Mac i PC. Studio uruchomiło również swoją oficjalną stronę internetową oraz zaprezentowało pierwsze materiały pochodzące z obu produkcji, w tym teaser.


“Naszym głównym celem jest tworzenie doskonałych gier na platformy iOS i Android, przeznaczone zarówno dla casualowych, jak i hardcorowych graczy” – powiedział Michał Stępień, Prezes Zarządu Jujubee S.A. “Chcemy także wprowadzać nowe technologie na rynek gier mobilnych. Jeden z naszych pierwszych projektów, gra FLASHOUT 3D, będzie posiadać tryb Side-by-Side 3D, który umożliwi graczom zabawę w trójwymiarze na dostosowanych do tego odbiornikach telewizyjnych”.


Ujawnione dziś tytuły, to wspomniana wyżej gra wyścigowa “FLASHOUT 3D” oraz arcade’owy “Suspect in Sight!”.


“FLASHOUT 3D”, to przepełnione akcją futurystyczne wyścigi z topową jak na urządzenia mobilne grafiką trójwymiarową i doskonałymi efektami wizualnymi. Gra będzie nie tylko oferować tryb 3D, ale także dostosowywać w czasie rzeczywistym wyświetlane efekty graficzne do odgrywanej muzyki – w tym do tej zaimportowanej przez gracza. Dostępny ma być również tryb wieloosobowy. Firma ujawniła ponadto pierwszy teaser, dzięki któremu można zobaczyć, jak gra prezentuje się na tym etapie produkcji (http://youtu.be/5yLsc8jNgNU).


“Suspect in Sight!”, to niezmiernie wciągająca produkcja typu arcade, w której gracz wciela się w Roba – goniącego przestępców policjanta poruszającego się na pokładzie helikoptera. Tytuł zaoferuje możliwość zabawy w aż trzech amerykańskich miastach – Miami, Los Angeles i Nowym Jorku. Warto nadmienić, że wstawki komiksowe na potrzeby tej produkcji narysował popularny w Polsce rysownik Michał “Śledziu” Śledziński. Produkcja ma się ukazać na rynku jeszcze w kwietniu bieżącego roku.


Oba tytuły będą wydane jako “Universal Apps” (możliwość instalacji zakupionej gry na kilku urządzeniach z systemem iOS), będą wspierać usługi iCloud i Game Center (osiągnięcia) oraz będą kompatybilne z przystawką Apple TV.


Więcej informacji o Spółce i jej produktach można znaleźć pod adresem: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do subskrybcji oficjalnych kanałów na Facebooku, Google+ i Twitterze.
 

  • Oficjalna strona Jujubee S.A.: http://jujubee.pl
  • Flashout 3D: http://flashout.jujubee.pl
  • Suspect in Sight!: http://sis.jujubee.pl


O Jujubee S.A.:

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników studiów CD Projekt RED (Wiedźmin 2), Traveller’s Tales (LEGO Indiana Jones, LEGO Batman) oraz Infinite Dreams (Let’s Create! Pottery, Jelly Defense) – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac i PC.