Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Jujubee S.A. wystawcą na konferencji Pixel Heaven 2017 w Warszawie! Niespodzianka dla zwiedzających!

prasa

Jujubee S.A. wystawcą na konferencji Pixel Heaven 2017 w Warszawie! Niespodzianka dla zwiedzających!

(Katowice, Polska | 25 maja, 2017) Jujubee S.A. po raz pierwszy pojawi się w roli wystawcy na kultowej już konferencji gier retro - Pixel Heaven! Spółka będzie publicznie promować swoje dotychczasowe projekty, a także zaprezentuje mobilną wersję gry Realpolitiks i zdradzi nieco informacji na temat nadchodzącej gry KURSK!
 

Dzięki nominacji do finału konkursu Pixel Awards 2017, gra Realpolitiks zostanie zaprezentowana w specjalnej sekcji podczas publicznego głosowania, które trwać będzie do soboty 27 maja! Plebiscyt gier Pixel Awards zakończy się uroczystą galą rozdania nagród na scenie głównej konferencji o godzinie 16:45.
 

Ale to nie koniec niespodzianek! Na stoisku spółki, oprócz możliwości rozmowy z przedstawicielami firmy, będzie można wziąć udział w specjalnym konkursie! Wystarczy przy pomocy dostępnych u nas przyborów narysować karykaturę wybranego przez siebie polityka, by móc wygrać cenne upominki od Jujubee S.A.! 
 

Stoisko Jujubee S.A będzie zlokalizowane pod numerem A15.
 

Hala Miejskich Zakładów Autobusowych generuje specyficzny klimat, gdzie można nie tylko obejrzeć wspaniałe eksponaty ze starszej epoki gamingu, ale również można spotkać się z ludźmi z branży i posłuchać niezwykle interesujących wykładów! 
 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia targów i przede wszystkim naszego stoiska :)
 

O Jujubee:
 

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Mac i PC. Jujubee S.A. jest spółką notowaną na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+ oraz na Twitterze!