Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Jujubee S.A. wystawcą na konferencji Pixel Heaven 2018 w Warszawie!

prasa

Jujubee S.A. wystawcą na konferencji Pixel Heaven 2018 w Warszawie!

(KATOWICE, Polska | 6 Czerwca, 2018) Jujubee S.A. po raz kolejny pojawi się w roli wystawcy na kultowej już konferencji gier retro - Pixel Heaven! Spółka będzie publicznie promować swoje dotychczasowe projekty, oraz zdradzi nieco informacji na temat nadchodzącej gry KURSK!
 

Podczas wydarzenia, w sobotę o godzinie 12:30, na scenie głównej zostanie poprowadzony panel “KURSK. Czy nadszedł czas aby gry opowiadały prawdziwe historie?” podczas którego zaprezentowane zostaną fragmenty z rozgrywki oraz informacje dotyczące premiery tego unikalnego tytułu. Oprócz tego na stoisku spółki, poza możliwością rozmowy z przedstawicielami firmy, będzie można wziąć udział w specjalnym konkursie. Wystarczy w unikalnej mini-grze inspirowanej kultowymi grami elektronicznymi osiągnąć najwyższy wynik, by móc wygrać cenne upominki od studia Jujubee! 
 

Stoisko Jujubee S.A będzie zlokalizowane pod numerem A8.
 

Hala Miejskich Zakładów Autobusowych generuje specyficzny klimat, gdzie można nie tylko obejrzeć wspaniałe eksponaty ze starszej epoki gamingu, ale również spotkać się z ludźmi z branży i posłuchać niezwykle interesujących wykładów.
 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia targów i naszego stoiska!


 

Gameplay Trailer:
YouTube: https://youtu.be/58US71Idr9o 
Vimeo: https://vimeo.com/266890134

 


Reveal Teaser:
YouTube: https://youtu.be/Au4_3ZwQy2g
Vimeo: https://vimeo.com/128365339

 
O Jujubee:
Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim koncie takie tytuły jak „FLASHOUT 3D”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”, strategię czasu rzeczywistego „Realpolitiks” czy nadchodzącą grę przygodowo-dokumentalną „KURSK”. Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB).

Aby dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+, Instagramie oraz na Twitterze!