Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Jujubee S.A. zapowiada Deep Diving Simulator!

prasa

Jujubee S.A. zapowiada Deep Diving Simulator!

(Katowice, Polska | 14 grudnia 2018) - Jujubee S.A. ogłasza swój najnowszy symulator Deep Diving Simulator wraz z datą wydania.


Polski deweloper Jujubee SA ogłosił, że ich najnowszy projekt o nazwie Deep Diving Simulator pojawi się na PC już w kwietniu 2019. Twórcy uważają, że wciągająca rozgrywka połączona z edukacyjną stroną gry może przynieść najlepszą możliwą rozrywkę: poznać podwodny świat i dobrze się bawić odkrywając jego głębiny.

O grze:

Deep Diving Simulator jest symulatorem nurkowania, który ukazuje z czym współczesny nurek musi się zmagać na co dzień. Koncentrując się na autentyczności, odkrywaj niezbadane wody świata ale bacznie obserwuj poziom tlenu i dekompresję. Zbieraj zapomniane relikty, odwiedzaj zatopione statki i odkrywaj nieznane gatunki. Każde zanurzenie daje Ci możliwość natrafienia na tajemnice, które wolałyby pozostać na zawsze zapomniane, takie jak zaginione miasto Atlantydy.

Twórcy chcą ukazać piękny i tajemniczy podwodny świat, który do dziś pozostaje w większości nieodkryty. Dając możliwość wyboru miejsca nurkowania gracz może wybrać jedną z  lokacji, a następnie zanurkować i zbadać wyznaczony obszar. Studio rozpoczęło współpracę z profesjonalnym ekspertem od nurkowania, który będzie monitorował i utrzymywał realizm gry, aby upewnić się, że doświadczenie nurkowania jest jak najbardziej zbliżone do rzeczywistego. Warto zauważyć, że Jujubee skontaktowało się również z Międzynarodową Federacją Nurkowania (IDF), która zgodziła się pomóc zespołowi podczas całego dewelopmentu.
 

Grę Deep Diving Simulator najlepiej opisują jej główne elementy:

Oszałamiające Efekty Wizualne - od najzimniejszych oceanów po najcieplejsze morza, zanurz się w podwodnej przygodzie, doświadczając pięknych miejsc i aktywnego życia morskiego.

Cenne Znaleziska - pomóż profesorowi Adamsowi w odzyskiwaniu różnych zatopionych przedmiotów przy okazji ucząc się o naszym tajemniczym, podwodnym świecie.

Games Beyond™ - każdy żywy gatunek znaleziony w głębinach zostanie zapisany w encyklopedii, która uczy o podwodnym świecie i jego mieszkańcach.


Link Steam: https://store.steampowered.com/app/990030

 

Informacje o grze:

Platforma: PC

Wydawca: Jujubee S.A.

Deweloper: Jujubee S.A.

Data wydania: kwiecień 2019

 

Dodaj grę do listy życzeń:

 

 

O Jujubee:

Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim koncie takie tytuły jak „FLASHOUT 3D”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”, strategię czasu rzeczywistego „Realpolitiks”, „Truck Simulation 19”, grę przygodowo-dokumentalną „KURSK”, oraz nadchodzącym „Deep Diving Simulator”. Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB).