Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Katowickie studio Jujubee ujawnia prace nad tytułem “KURSK”, grą przygodową z widokiem z pierwszej osoby!

prasa

Katowickie studio Jujubee ujawnia prace nad tytułem “KURSK”, grą przygodową z widokiem z pierwszej osoby!


(Katowice, Polska | 20 maja 2015) Informacja prasowa: Katowickie studio Jujubee ujawnia prace nad tytułem “KURSK”, grą przygodową z widokiem z pierwszej osoby!

 

Katowickie studio Jujubee, znane dotąd przede wszystkim z produkcji mobilnych, ogłosiło trwające prace nad tytułem “KURSK”, grą przygodową z wątkami szpiegowskimi, elementami grozy i rozgrywką ukazaną z perspektywy pierwszej osoby. Produkcja zostanie wydana pod koniec 2016 roku na komputery PC i Mac, zaś w późniejszym terminie na konsole nowej generacji PlayStation 4 i Xbox One.

 

“KURSK będzie tytułem skierowanym do dojrzałego gracza oczekującego nietuzinkowej i ambitnej rozrywki, w której szczególny nacisk zostanie położony na fabułę i sposób prowadzenia akcji” – powiedział Michał Stępień, Prezes Zarządu Jujubee S.A. “Szczegóły katastrofy tego okrętu wciąż budzą wiele kontrowersji i stawiają wiele pytań, na które gra postara się znaleźć odpowiedzi.”

 

Studio Jujubee ujawniło zwiastun produkcji, który można obejrzeć poniżej:


Z twórcami gry będzie można się spotkać na konferencji Digital Dragons w Krakowie w dniach od 21 do 22 maja 2015 (Hala A, Stoisko 17). Studio Jujubee jest jednym ze sponsorów imprezy.

 

O Jujubee:

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na platformy mobilne (iOS, Android, Windows Phone), komputery Mac i PC oraz konsole nowej generacji (PlayStation 4 i Xbox One).