Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Gra KURSK dostępna już na Steam!

prasa

Gra KURSK dostępna już na Steam!

(Katowice, Polska | 7 listopada, 2018) | KURSK, pierwsza w historii gra przygodowo-dokumentalna od Jujubee, jest już dostępna na platformie PC!


 

O grze:


 

KURSK to inspirowana faktami pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. W tytule wcielasz się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego K-141 Kursk. Twoim zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych „Szkwał”. Podczas realizowania swojej misji stajesz się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem.

 


"Wierzymy, że nadszedł czas, aby opowiadać prawdziwe historie. W czasach, w których rywalizujemy o wolny czas konsumentów z całym przemysłem rozrywkowym, w tym z filmami i serialami telewizyjnymi, i kiedy ludzie mają mniejszą szansę na czytanie książek. To prawda, że gry stają się coraz bardziej złożone, oferując niesamowite wrażenia audiowizualne i pozwalając nam zagubić się w wirtualnym świecie, ale rzadko pomagają nam się rozwijać. Dlatego chcemy wyjść poza zamknięty świat gier wideo dla graczy, aby poszerzyli swoją wiedzę na temat historii lub świata rzeczywistego. Jesteśmy przekonani, że KURSK będzie bardzo atrakcyjnym tytułem dla każdego, kto szuka ambitnej i dojrzałej gry” - powiedział Michał Stępień, prezes Jujubee S.A.

 

Gra została wydana w 10 językach: angielskim, polskim, rosyjskim, hiszpańskim, niemieckim, włoskim, japońskim, chińskim, koreańskim i francuskim.

 

Wersje na pozostałe platformy ukażą się w przyszłym roku.

  

Informacje o grze:


 

Platforma:    PC Windows

Wydawca:    Jujubee S.A

Developer:    Jujubee S.A

Data wydania:    7 listopada 2018, pierwsza połowa 2019 (inne platformy).

 

Linki:


 

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=13t39gxtIv8

Strona w sklepie Steam: https://store.steampowered.com/app/860620/KURSK/


 

O Jujubee:


 

Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim koncie takie tytuły jak „FLASHOUT 3D”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”, strategię czasu rzeczywistego „Realpolitiks” czy nadchodzącą grę przygodowo-dokumentalną „KURSK”. Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB).

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+, Instagramie oraz na Twitterze!