Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Kursk już dostępny na Maca!

prasa

Kursk już dostępny na Maca!

 

(Katowice, 1 lutego 2019) - Kursk studia Jujubee po trzech miesiącach od premiery na PC właśnie trafił na Mac App Store!

 

Polski deweloper Jujubee S.A. właśnie ujawnił, że ich dokumentalno-przygodowa gra Kursk jest już dostępna na Maca. Gracze tego systemu operacyjnego mogą teraz kupić grę na stronie internetowej Apple w cenie $19.99. Kursk na Maca jest również dostępny na platformie Steam.

Wydanie gry na nowej platformie umożliwia użytkownikom tego systemu na zapoznanie się z katastrofą, która wstrząsnęła ówczesnym światem, a sami twórcy stale aktualizują swoją grę z pomocą społeczności.

Na dniach gra doczeka się nowych mechanik w rozgrywce oraz istotnych usprawnień optymalizacyjnych. Wspomnianą aktualizację dostaną również użytkownicy na platformie Steam.

 

Link do Mac App Store: https://itunes.apple.com/app/kursk/id1447333221?mt=12

Link do Steam: https://store.steampowered.com/app/860620/KURSK/

 

 

Informacje o grze:

Platforma: PC Windows, Mac

Wydawca: Jujubee S.A.

Deweloper: Jujubee S.A.

Data wydania: 7 listopad 2018

 

O Jujubee:

Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim koncie takie tytuły jak „FLASHOUT 3D”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”, strategię czasu rzeczywistego „Realpolitiks”, „Truck Simulation 19”, grę przygodowo-dokumentalną „KURSK”, oraz nadchodzącym „Deep Diving Simulator”. Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB).