Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - KURSK z nieznacznie przesuniętą datą wydania, zsynchronizowaną z zagraniczną premierą filmu o tym samym tytule. Studio szykuje marketingową ofensywę przy okazji tegorocznego PGA.

prasa

KURSK z nieznacznie przesuniętą datą wydania, zsynchronizowaną z zagraniczną premierą filmu o tym samym tytule. Studio szykuje marketingową ofensywę przy okazji tegorocznego PGA.

(KATOWICE, Polska | 1 Października 2018) Informacja prasowa: Studio Jujubee informuje, że data debiutu gry KURSK na platformie PC została zsynchronizowana z premierą filmu o tym samym tytule. W kinowej produkcji występuje m.in. laureat Oscara Colin Firth. Tym samym finalna data wydania gry została ustalona na dzień 7 listopada 2018 roku. 
 

Z grą KURSK będzie można się zapoznać już podczas tegorocznego Poznań Game Arena. W ramach targów odbywa się bowiem konferencja Game Industry Conference, na której znajdziecie stoisko katowickiego studia. Jujubee jest także jednym z głównych sponsorów odbywających się przy tej okazji dwóch koncertów symfonicznych EPIC GAME MUSIC. Będzie to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla miłośników muzyki, ale także dla fanów KURSKA. Jego uczestnicy będą mieli okazję usłyszeć na żywo premierowe wykonanie głównego utworu muzycznego z gry, napisanego przez wybitnego kompozytora Mikołaja Stroińskiego.
 

Jednocześnie studio opublikowało film wideo porównujący aktualną wersję produkcji z grywalną wersją demo, która została zademonstrowana szerokiej publice ponad dwa lata temu przy okazji targów Gamescom: https://youtu.be/tWD344mFKMQ
 

Dla przypomnienia gra na pozostałych platformach sprzętowych ukaże się wraz z dodatkiem “Kengir” już w pierwszej połowie 2019 roku.
 

KURSKA można dodawać na swoją listę życzeń Steam pod adresem: 
https://store.steampowered.com/app/860620/KURSK/


Informacje dotyczące wydarzenia EPIC GAME MUSIC:

Niezapomniany wieczór muzyki epickiej z gier
12.10.2018, godz. 18:15  i 20.30
Sala Ziemi, ul. Głogowska 14, Poznań
Bilety (od 59 zł - 119 zł)


O Grze:KURSK to inspirowana faktami pierwsza przygodowo-dokumentalna gra wideo w historii. W tytule wcielasz się w szpiega, który trafia na pokład rosyjskiego okrętu nuklearnego K-141 Kursk. Twoim zadaniem jest zdobycie tajnych informacji dotyczących rewolucyjnych torped superkawitacyjnych „Szkwał”. Podczas realizowania swojej misji stajesz się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które wstrząsnęły ówczesnym światem.
 

Informacje o grze:
 

 Platforma: PC Windows, Mac OS, PlayStation 4, Xbox One, Linux
Wydawca: Jujubee S.A.
Developer: Jujubee S.A
Data wydania: 7 listopada 2018 (PC), pierwsza połowa 2019 roku (pozostałe platformy).

 
Linki:

 

Gameplay Trailer:
 

YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=13t39gxtIv8


Vimeo: https://vimeo.com/285651252

 
Reveal Teaser:

 

YouTube: https://youtu.be/Au4_3ZwQy2g


Vimeo: https://vimeo.com/128365339


O Jujubee: 
 

Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim 
koncie takie tytuły jak „FLASHOUT 3D”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”, 
strategię czasu rzeczywistego „Realpolitiks” czy nadchodzącą grę przygodowo-dokumentalną „KURSK”. Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB). 
 
Aby dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną 
stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+, 
Instagramie oraz na Twitterze!