Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Przetrwaj burzę słoneczną ze zwiastunem zapowiadającym grę Dark Moon.

aktualności

Przetrwaj burzę słoneczną ze zwiastunem zapowiadającym grę Dark Moon.

Studio Jujubee ujawnia zwiastun swojej nowej gry strategiczno-survivalowej w otoczce Sci-Fi, która pojawi się w czerwcu 2020 na PC. 

(Katowice, Polska | 13 grudnia 2019) – polskie studio Jujubee S.A. właśnie ogłosiło swą najnowszą produkcję Dark Moon, przedstawiając ponury i samotny obraz walki o przetrwanie w najnowszym zwiastunie gry. 

 

Zobacz zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=o-25KVaVAhI

Dodaj grę do listy życzeń:  https://store.steampowered.com/app/1105330/Dark_Moon/ 

 

Dark Moon to połączenie gry strategicznej i survivalowej, w której aby przetrwać musisz unikać żarzących promieni Słońca. Zbieraj zasoby, ulepszaj swoją mobilną bazę, podejmuj trudne moralne decyzje, ale co najważniejsze - nie idź w stronę światła!

“Zawsze chcieliśmy opowiadać dojrzałe i emocjonujące historie w naszych produkcjach, a także edukować naszych graczy o świecie, w którym żyjemy. Z grą Dark Moon będziemy w stanie to osiągnąć, by opowiedzieć wciągającą historię o powrocie do domu z odległego Księżyca. Jako gra strategiczna z elementami survivalowymi, jesteśmy pewni, że Dark Moon jest w stanie opowiedzieć taką emocjonalną opowieść, szczególnie, że gracz będzie musiał podejmować naprawdę trudne i moralne decyzje podczas swojej ponurej wędrówki.“ - powiedział Paweł Nitta, Head of Marketing & PR. 

 

CECHY GRY DARK MOON:

Słoneczna Presja

Słońce niszczy wszystko czego dotknie, musisz unikać jego blasku. Mechaplex - gigantyczny, wielozadaniowy pojazd inżynieryjny stanie się twoim centrum dowodzenia. Będzie również twoim pojazdem do ucieczki, dlatego musisz odpowiednio zaplanować swoje działania i stale uciekać przed niestrudzonym wrogiem. Musisz ciągle brnąć do przodu.

Nieliniowy Survival

Każda lokalizacja i wydarzenie może przynieść nieprzewidziane skutki. Bądź gotów na wszystko skanując teren i wykrywając przeszkody za pomocą dronów. Przyjmij lub wystrzegaj się ocalałych, którzy będą chcieli dołączyć do twojego konwoju. Zbieraj minerały i wykorzystaj ich właściwości aby zwiększyć swoje szanse na przetrwanie.

Zarządzaj Mobilną Bazą

Mechaplex to twój sposób na przetrwanie; stawiaj na nim nowe budynki, badaj nowe technologie, ulepszaj umiejętności swojej załogi i przemierzaj księżycowe równiny. Opracuj nowe mechaniczne prototypy, które usprawnią wydobywanie minerałów lub skoncentruj się na zwiększeniu prędkości całego konwoju aby uniknąć śmiertelnego zasięgu Słońca. Nie możesz zostać w jednym miejscu zbyt długo.

 

Informacje o grze:

Platforma: PC (Steam)

Producent: Jujubee S.A.

Wydawca: Jujubee S.A.

Data premiery: Czerwiec 2020

 

Press kit: http://bit.ly/DDSPressKit