Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - Spellcrafter, taktyczna gra RPG z polskiego studia Jujubee już dostępna w promocyjnej cenie na platformie Steam Early Access!

prasa

Spellcrafter, taktyczna gra RPG z polskiego studia Jujubee już dostępna w promocyjnej cenie na platformie Steam Early Access!

(Katowice, Polska | 07 sierpnia 2014) Informacja prasowa: Spellcrafter, taktyczna gra RPG z polskiego studia Jujubee już dostępna w promocyjnej cenie na platformie Steam Early Access!


Spellcrafter, to taktyczna gra RPG z turowym systemem walki, wydana właśnie przez polskie studio Jujubee na platformie Steam Early Access (Wczesny dostęp). Tym samym gracze z całego świata mogą zapoznać się z tym tytułem na długo przed jego planowaną oficjalną premierą. Wersja dostępna na platformie Early Access jest oferowana na komputery PC (Windows i Linux) oraz Mac w promocyjnej cenie €7.99.


Odnośnik do gry: http://store.steampowered.com/app/315680/


Opis:

“Magia nie jest sztuką ani religią. Magia jest rzemiosłem.

Kup Spellcraftera w wersji Early Access i dołącz do zespołu twórców, dziel się swoimi uwagami by mieć wpływ na ostateczny kształt gry, bierz udział w konkursach i zobacz swoje nazwisko na liście płac!

Przeżyj niezapomnianą i wspaniałą przygodę w świecie mrocznego fantasy!

Spellcrafter, to taktyczny tytuł RPG z turowym systemem walki i unikatowym sposobem rzucania czarów. Eksploruj świat pełen magii, zbieraj złoto, rozmawiaj z fascynującymi postaciami, dokonuj moralnych wyborów! Rekrutuj herosów, buduj silne oddziały i wysyłaj je na ekscytujące bitwy!

Unikalnym elementem rozgrywki w Spellcrafterze jest system rzucania czarów. Gracz rysuje magiczne znaki za pomocą kursora na ekranie wywołując w ten sposób potężne zaklęcia, które rażą przeciwników. Im szybciej gracz narysuje znak danego czaru, tym więcej energii odbierze oponentowi.

Gra jest podzielona na 3 akty. Każdy z nich opowiada jedną część wciągającej i wzruszającej historii na temat natury rzeczywistości, władzy i moralności. Gracz ma do wyboru trzy rasy i może wcielić sie w człowieka, nekromantę lub elfa.”


Wersja Early Access jest dostępna wyłącznie w języku angielskim (ostateczna wersja będzie dostępna m.in. w języku polskim). Grę można przejść od początku do końca, ale dialogi, komunikaty tekstowe i dźwięki nie są finalne.


Spellcrafter w ostatecznej wersji będzie dostępny w czwartym kwartale tego roku.


Teaser wideo:


O Jujubee:

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED, Traveller’s Tales oraz Infinite Dreams – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS, Android, Windows Phone, Mac i PC.