Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - “Suspect: The Run!”, doskonała darmowa polska gra na platformy iOS i Android, już dostępna!

prasa

“Suspect: The Run!”, doskonała darmowa polska gra na platformy iOS i Android, już dostępna!

(Katowice, Polska, 30 stycznia 2013) Informacja prasowa: “Suspect: The Run!”, doskonała darmowa polska gra na platformy iOS i Android, już dostępna!


“Suspect: The Run!”, to najnowsza produkcja katowickiego studia Jujubee. Tytuł jest spin-offem innej udanej produkcji tej ekipy, gry “Suspect in Sight!”, w której gracz wcielał się w rolę pilota policyjnego helikoptera, aby ścigać przestępców. Gra była porównywana do podniebnego GTA, gdyż oferowała zabawę w aż 3 miastach, rozbudowaną rozgrywkę, tryby dodatkowe i 30 zróżnicowanych misji.


Najnowsze dzieło Jujubee stawia graczy po drugiej stronie barykady. Tym razem ich zadaniem nie jest łapanie przestępców, lecz ucieczka przed wymiarem sprawiedliwości i uczestnictwo w pasjonujących i wciągających pościgach, odbywających się na wielopasmowej autostradzie. W tej arcade’owej produkcji, gracz musi uważać na ruch uliczny, omijać policyjne barykady, starać się zgubić ścigające go radiowozy i osiągnąć jak największą odległość ucieczki, rywalizując przy okazji ze znajomymi (poprzez system wyzwań).


Tytuł oferuje aż 8 samochodów o zróżnicowanych parametrach, ulepszenia, bonusy i sporo ciekawych rozwiązań. Atutami produkcji są także doskonała grafika, jak i dopracowana oprawa audio.


Gra jest dostępna za darmo na platformy iOS i Android.


iOS (App Store): https://itunes.apple.com/app/suspect-the-run!/id567102397
Android (Google Play): https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jujubee.therun


Ponadto, w celu uczczenia nowej premiery, studio Jujubee zdecydowało się obniżyć tymczasowo cenę gry FLASHOUT 3D (iOS) – ekscytujących wyścigów futurystycznych poduszkowców, ze zniewalającą oprawą audio-wizualną. Z okazji promocji grę można pobrać za symboliczne €0.79.


FLASHOUT 3D w App Store: https://itunes.apple.com/app/flashout-3d/id563209339


Przydatne linki:

  • Trailer “Suspect: The Run!”: http://youtu.be/NLHJK_3jFHQ
  • Trailer “FLASHOUT 3D”: http://youtu.be/crCa4Ch70JI
  • Trailer “Suspect in Sight!”: http://youtu.be/RHD9qca_fVk


O Jujubee:

Jujubee S.A., to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników CD Projekt RED (Wiedźmin 2), Traveller’s Tales (LEGO Indiana Jones, LEGO Batman) oraz Infinite Dreams (Let’s Create! Pottery, Jelly Defense) – Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Celem firmy jest tworzenie niesamowicie grywalnych i doskonale wyglądających gier na takie platformy sprzętowe, jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac i PC.