Jujubee S.A. - Games Developer and Publisher. iOS | Android | WP | PC | Mac | Linux | PS4 | Xbox One - “Truck Simulation 19” - Mobilna gra studia Jujubee jest już dostępna na iOS i Androidzie!

prasa

“Truck Simulation 19” - Mobilna gra studia Jujubee jest już dostępna na iOS i Androidzie!

(Katowice, Polska | 14 listopada, 2018) Długo oczekiwana gra mobilna Truck Simulation 19, stworzona przez Jujubee i wydana we współpracy z wydawcą i producentem Astragon Entertainment jest już dostępna w App Store oraz na Google Play!

Truck Simulation 19 miało właśnie swoją premierę na iPhone® i iPad® w Apple® App Store® w cenie 3.99 Euro/2.99 USD/2.99 GBP (RRP). Gra na smartfony i tablety z systemem Android na Google Play jest dostępna za darmo w ograniczonej wersji. Pełną wersję będzie można odblokować za cenę 3.99 Euro/2.99 USD/2.99 GBP (RRP).
 
“Truck Simulation 19 to kolejny owoc naszej doskonałej współpracy z Astragonem. Tytuł zbiera bardzo dobre recenzje i z pewnością stanowi świetną propozycję dla fanów tego typu symulacji.” - powiedział Michał Stępień, CEO Studia Jujubee. „Oczywiście nie zapominamy o KURSKU, który miał swoją premierę zaledwie tydzień temu. Grę aktualizujemy na bieżąco i w najbliższych tygodniach wprowadzimy w niej wiele znaczących zmian.”
 
 
Truck Simulation 19 w App Store®:
https://itunes.apple.com/us/app/truck-simulation-19/id1173441705?l=de&ls=1&mt=8
Truck Simulation 19 w Google Play®:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.astragon.trucksimtwo

Po więcej informacji odwiedź:


Strona:             https://www.trucksimulation19.com/
Facebook:       https://www.facebook.com/TruckSimulationMobile/
Twitter:            https://twitter.com/TruckSimulation
Pressroom:    https://news.cision.com/astragon-entertainment-gmbh
 
Jujubee na Facebooku: https://www.facebook.com/Jujubee-267210603352542/
Jujubee na Twitterze: https://twitter.com/JujubeeGames
Oficjalna strona studia: http://jujubee.pl
 
 Informacje o grze:
 
Platforma:  iOS, Android
Wydawca:  Astragon Entertainment
Developer:  Jujubee S.A.
Data wydania: 14 listopad 2018
 
O Jujubee:
 
Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo, które ma swoim koncie takie tytuły jak „FLASHOUT 3D”, „Suspect in Sight”, „Take Off – The Flight Simulator”, strategię czasu rzeczywistego „Realpolitiks” czy grę przygodowo-dokumentalną „KURSK”. Celem firmy jest tworzenie inspirujących i wyróżniających się na rynku gier na wszystkie istotne platformy sprzętowe, takie jak iOS (iPhone, iPod, iPad), Android, Mac, PC i konsole. Jujubee jest spółką notowaną na rynku NewConnect (JJB).
 
Aby dowiedzieć się więcej na temat Jujubee i produktów studia, zapraszamy na oficjalną stronę: http://jujubee.pl. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku, Google+, Instagramie oraz na Twitterze!