Punk wars

Zanurz się w ciężką walkę w klasycznej strategii turowej 4X, w której korporacje Steam, Steel, Atom i Diesel-punk ścierają się, aby rozpowszechnić swoją technologię i sposób życia.

 

Lata mijają i kolejny cykl dobiegł końca. Nasza cywilizacja rozpadła się z powodu chciwości i samolubstwa. Teraz wiemy, że aby uniknąć powtarzania tych samych błędów, musimy zostać zjednoczeni… pod NASZYM sztandarem, jedynym pod którym ludzkość może ponownie funkcjonować. Nasza technologia, filozofia i sposób życia to te, które mogą wreszcie przynieść światu szczęście… wystarczy przekonać do tego kilku upartych liderów…

Punk Wars to skupiająca się na walce i taktyce strategia, czerpiąca inspirację z klasycznych turowych tytułów 4X. Akcja osadzona jest w postapokaliptycznym świecie, w którym ruiny niegdyś potężnego megamiasta stają się areną śmiertelnej walki czterech nowo powstałych korporacji, próbujących zapewnić dominację zarówno dla swojej unikalnej technologii, jak i filozofii życia.

Zostań potężnym liderem mesjanicznego steampunka, mrocznego dieselpunka, militarystycznego steelpunka lub technokratycznego atompunka; odkryj ruiny dawnej cywilizacji, w świecie, gdzie zasoby są ograniczone, a niebezpieczeństwa zbyt powszechne. Tylko rozwój infrastruktury i technologi może zapewnić Ci triumf. Stwórz zwycięską strategię i unikalny styl gry dla każdej frakcji, wykorzystując jej charakterystyczne umiejętności i jednostki.


Gra dostępna na: PC

Kontakt

JUJUBEE S.A.

ul. Ceglana 4
40-514 Katowice
POLSKA

+48 32 219 10 85

UWAGA: Nie udzielamy wsparcia przez telefon!

NIP: 9542735866

VAT EU: PL 9542735866

REGON: 242840860

KRS: 0000410818

Sąd Rejonowy Katowice-Wschód

w Katowicach, VIII Wydział KRS

Kapitał zakładowy: 478.000,00 zł

Skip to content